Bakıcı Hizmeti İçin Telefon Numaramız (Tıkla Ara):
05433602530
Veya
Whatsapp'tan Yazın

Tekirdağ Malkara'da Yaşlı ve Hasta Bakımının Güvenilir Adresi: evebakici.com

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle, Tekirdağ Malkara'da evde hasta ve yaşlı bakımı konusunda en güvenilir çözümlerden biriyiz. Sevdiklerinize en iyi şekilde bakabilmeniz için alanında uzman, şefkatli ve yetkin bakıcılarımızla hizmetinizdeyiz.

Kapsamlı Bakım Hizmetleri

Uzman Bakıcı Kadromuz

Bakıcılarımız, hasta ve yaşlı bakımında özel eğitim almış, deneyimli profesyonellerdir. Her bir bakıcımız, sevdiklerinize özel ihtiyaçlarına uygun olarak atanır. Yakınlarınızın sağlığını ve esenliğini garanti ederken, huzur ve güven sağlıyoruz.

Özel Gereksinimlere Göre Bakım

Evinizde yaşayan sevdiklerinizin özel ihtiyaçları olsun ya da olmasın, onlara özel bakım planları oluşturuyoruz. Demans, Alzheimer, Parkinson gibi kronik hastalıklar veya hareket kısıtlamaları gibi durumlar için uzmanlaşmış bakıcılarımız mevcuttur.

24/7 Destek

Bakıcılarımız, günde 24 saat, haftada 7 gün hizmet vermektedir. Acil durumlarda anında müdahale için her an ulaşılabilirler. Sizin için her an orada olacağımızı ve yardımınıza koşacağımızı bilerek içiniz rahat olsun.

Güvenilir ve Şeffaf Hizmet

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Bakıcılarımız, güvenilir geçmiş kontrollerinden geçmektedir ve düzenli olarak denetlenmektedir. Ayrıca, hizmetlerimiz hakkında tam şeffaflık sunuyoruz ve yakınlarınızın bakım planı hakkında düzenli olarak sizi bilgilendiriyoruz.

Bize Ulaşın

Sevdikleriniz için en iyi bakımı arıyorsanız, bugün bizimle iletişime geçin. Deneyimli ekibimiz, ihtiyaçlarınızı değerlendirecek ve evde hasta ve yaşlı bakımınız için en uygun çözümü önerecektir.

Evebakici.com ile Tekirdağ Malkara'da sevdiklerinize en iyi bakımı ve huzuru sağlayın.